باسمه تعالی

خبرنامه پايگاه اينترنتي دانشگاه علم و صنعت ايران (شماره۳۳۸)

۱۴۰۰/۰۸/۱۵

    کانال تلگرام:   IUST_Official@
      لوگو سروشکانال سروش:          IUST_Iran@
    کانال بازارکار:            IUSTjob@
  پیج اینستاگرام:         iust_pr@
    Image result for لوگوی اپارات آپارات:                         iust_pr
 

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/newsom.jpg

۱۴۰۰/۸/۱۴ - روابط عمومی دانشگاه

در پی درگذشت پدر همسر حجت‌الاسلام والمسلمین ابراهیمی‌نژاد، مسئول نهاد مقام معظم رهبری، دکتر انبیاء (رئیس دانشگاه) پیام تسلیتی صادر کرد.
متن پیام به شرح ذیل است.


 

پیام رییس دانشگاه به مناسبت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی

۱۴۰۰/۸/۱۳ - روابط عمومی دانشگاه
دکتر انبیاء (رییس دانشگاه)، به مناسبت سالروز یوم الله سیزدهم آبان، روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی پیامی صادر کرد.
متن پیام به شرح زیر است


 

 بازدید رئیس دانشگاه از سه دانشکده

۱۴۰۰/۸/۱۲ - روابط عمومی دانشگاه
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر انبیاء، چهارشنبه دوازدهم آبانماه ۱۴۰۰ از سه دانشکده مهندسی شیمی، نفت و گاز، شیمی و مهندسی مواد و متالورژی بازدید کرد.

 

 پیام رئیس دانشگاه و نماینده مقام معظم رهبری در دانشگاه علم و صنعت ایران به خانواده شهید حسین شکرائیان

۱۴۰۰/۸/۹ - روابط عمومی دانشگاه
در پی شناسایی پیکر خاک‌سپاری شده "شهیدجاویدالاثر حسین شکرائیان" از دانشجویان دانشگاه علم و صنعت ایران، در مزار شهدای گمنام دانشگاه صنعتی اصفهان، دکتر انبیاء (رئیس دانشگاه) و حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا ابراهیمی‌‌نژاد (نماینده مقام معظم رهبری در دانشگاه علم و صنعت ایران) مشترکاً پیامی خطاب به خانواده شهید حسین شکرائیان، صادر نمودند.

 

 آیین تکریم رییس سابق و استقبال از رییس جدید دانشگاه برگزار شد

۱۴۰۰/۸/۵ - روابط عمومی دانشگاه

با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و مهمانان دانشگاه، آیین تکریم دکتر جبارعلی ذاکری (رییس سابق دانشگاه) و استقبال از دکتر منصور انبیاء (سرپرست دانشگاه)، سه شنبه ۴ آبانماه ۱۴۰۰ در محل آمفی تئاتر شهید بهرامی به صورت حضوری و مجازی برگزار شد.
http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/newsel.jpg

۱۴۰۰/۸/۴ - دانشكده مهندسي شيمي

دکترسید نظام‌الدین اشرفی‌زاده مدیر آزمایشگاه تحقیقاتی فرایندهای پیشرفته جداسازی دانشکده مهندسی شیمی، نفت و گاز ، کتابی در زمینه مهندسی شیمی تالیف نمودند که توسط  انتشارات دانشگاه علم و صنعت ایران به چاپ رسیده است.

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/entesabertegha.jpg

 انتصاب معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه

۱۴۰۰/۸/۸ - روابط عمومی دانشگاه

با حکم دکتر منصور انبیاء، دکتر علیرضا معینی (عضو هیات علمی دانشکده مهندسی صنایع)، به سمت «معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه» منصوب شد.

 

 انتصاب معاون پژوهش و فناوری دانشگاه

۱۴۰۰/۸/۳- روابط عمومی دانشگاه

با حکم دکتر منصور انبیاء (سرپرست دانشگاه)، دکتر داوود یونسیان به سمت "معاون پژوهش و فناوری" منصوب شد.
  دکتر انبیاء، طی حکم مورخ ۱۴۰۰/۸/۳، دکتر داوود یونسیان را برای مدت دو سال به سمت "معاون پژوهش و فناوری" دانشگاه منصوب کرد.
جامعه دانشگاهی علم و صنعت ایران، ضمن تبریک به دکتر یونسیان، توفیقات روزافزون وی را آرزو دارد.


 

 انتصاب معاون اداری، مالی و مدیریت منابع دانشگاه

۱۴۰۰/۸/۳ - روابط عمومی دانشگاه
با حکم دکتر منصور انبیاء، دکتر مرتضی رئیسی دهکردی به سمت"معاون اداری، مالی و مدیریت منابع" دانشگاه منصوب شد.


 

 انتصاب معاون دانشجویی دانشگاه

۱۴۰۰/۸/۳ - روابط عمومی دانشگاه
با حکم دکتر منصور انبیاء، دکتر حامد سعیدی گوگرچین به سمت "معاون دانشجویی دانشگاه" منصوب شد.

 

 انتصاب معاون آموزشی دانشگاه

۱۴۰۰/۸/۳ - روابط عمومی دانشگاه

با حکم دکتر منصور انبیاء، دکتر محمدرضا دلیری به سمت "معاون آموزشی دانشگاه" منصوب شد.

http://www.iust.ac.ir/files/site1/khabarname/subject/etela.jpg

۱۴۰۰/۸/۱۵​​​​​​​ - دانشكده مهندسي مواد و متالورژي

دانشجویان واجد شرایط آزمون جامع در اسرع وقت نسبت به اخذ فرم درخواست مجوز آزمون جامع اقدام نموده و پس از تکمیل فرم حد اکثر تا تاریخ 28/8/1400 به تحصیلات تکمیلی ...

 

 برگزاری جلسه هم اندیشی مدیران دفاتر توسعه تعاملات دفتر همکاری های علمی، صنعتی و فناوری با معاون پژوهش و فناوری

۱۴۰۰/۸/۱۲ - معاونت پژوهشي  
جلسه هم اندیشی مدیران دفتر همکاری های علمی، صنعتی و فناوری با معاون جدید پژوهش و فناوری دانشگاه در مجتمع امام خمینی (ره) برگزار گردید.

 

 برگزاری جلسه‌ی معارفه عمومی برای کلیه دانشجویان مقطع تحصیلات تکمیلی

AWT IMAGE
۱۴۰۰/۸/۱۲ - دانشكده مهندسي عمران
ضمن تبریک مجدد جهت پذیرش در دانشکده‌ی مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت و آرزوی تندرستی، بدین‌وسیله به اطلاع کلیه دانشجویان مقطع تحصیلات تکمیلی می‌رساند، جلسه‌ی معارفه عمومی این دانشجویان جهت آشنایی با دانشکده و تبیین و توضیح مقررات آموزشی به همراه پرسش و پاسخ با هیأت رئیسه دانشکده روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۸/۱۷ ساعت ۱۳ الی ۱۴:۳۰ به صورت مجازی در سامانه meeting برگزار خواهد شد. از آنجا که در این جلسه نکات مهمی به اطلاع دانشجویان رسانده خواهد شد؛ حضور کلیه دانشجویان فوق‌‌الذکر موکداً توصیه می‌گردد.

 

۱۴۰۰/۸/۱۲ - دانشكده مهندسي مواد و متالورژي

دانشجویان واجد شرایط آزمون جامع لازم است با مراجعه به سایت تحصیلات تکمیلی دانشگاه http://pga.iust.ac.ir/ ضمن اطلاع از کسب حد نصاب آزمونهای زبان نسبت به ثبت نمره و مدرک زبان خود در سیستم گلستان اقدام نمایند...

 

 برگزاری جلسه معارفه دانشجویان کارشناسی ارشد نو ورود دانشکده مهندسی صنایع

AWT IMAGE
۱۴۰۰/۸/۱۱​​​​​​​ - دانشكده مهندسي صنايع
جلسه معارفه دانشجویان کارشناسی ارشد نوورود دانشکده با حضور مسئولین دانشکده در روز دوشنبه ۱۰ آبان ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۰ به صورت مجازی برگزار گردید. در این جلسه ضمن خیرمقدم و تبریک به دانشجویان برخی از آیین‌نامه‌های آموزشی دوره ارشد مطرح گردید و توصیه‌های مهم ارائه شد.

 

۱۴۰۰/۸/۱۱ - مرکز مشاوره دانشجویی

کانون همیاران سلامت روان مرکز مشاوره دانشگاه، مسابقه واکنش شما به قبولی در دانشگاه علم و صنعت را برگزار می کند. احساس و واکنش خودتون در لحظه ای که متوجه قبولی در دانشگاه علم و صنعت شدین رو در قالب یک فایل ویدئو ای حداکثر به مدت ۲ دقیقه به تصویر بکشیند.

 

 دعوت به شرکت در جلسه معارفه دانشجویان کارشناسی ارشد نو ورود گرایش بهینه‌سازی سیستم ها و مهندسی مالی

AWT IMAGE
۱۴۰۰/۸/۱۰​​​​​​​ - دانشكده مهندسي صنايع
ضمن آرزوی سلامتی و عرض تبریک قبولی، از دانشجویان عزیز کارشناسی ارشد ورودی ۱۴۰۰ گرایش های "بهینه‌سازی سیستم ها" و "مهندسی مالی" دعوت می شود در جلسه معارفه به منظور آشنایی با اعضای  محترم هیات علمی گروه و مقررات آموزشی و پژوهشی که در روز شنبه مورخ ۱۵ آبان ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۰ لغایت ۱۴:۳۰ به صورت الکترونیکی از طریق سامانه جلسات به آدرس زیر برگزار می گردد، شرکت نمایند.


 

۱۴۰۰/۸/۱۰ - دانشكده مهندسي مواد و متالورژي
بدینوسیله به اطلاع آن دسته از دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی 99 که تاکنون سمینار خود را ارایه نداده اند می رساند که مهلت ارایه سمینار روزدوشنبه  24/8/1400 ، ساعت 13 تعیین شده است...


 

 تغییر زمان جلسه معارفه گروه بیومواد برای دانشجویان جدیدالورود

۱۴۰۰/۸/۹ - دانشكده مهندسي مواد و متالورژي
جلسه معارفه دانشجویان ورودی 1400 کارشناسی ارشد گرایش بیومواد در روز یکشنبه 16 آبان ماه ساعت 12-10:30 در سامانه میتینگ دانشگاه بخش جلسه گروه بیومواد برگزار می گردد. حضور دانشجویان الزامی است.


 

 سمینارهای گروه بیومواد

۱۴۰۰/۸/۹ - دانشكده مهندسي مواد و متالورژي
دانشجویان گرامی مقطع کارشناسی ارشد گرایش بیومواد ورودی 99، جدول زمان بندی ارائه سمینارها بپیوست ارائه شده است. لطفا فایل سمینار خود را برای اساتید داور ارسال نمایید. نشست مسئولین حوزه معاونت فرهنگی با کارکنان و خداحافظی دکتر ارجمندی

۱۴۰۰/۸/۷​​​​​​​ - معاونت فرهنگی و اجتماعی
نشست مسئولین حوزه معاونت فرهنگی با کارکنان و خداحافظی دکتر ارجمندی در روز سه شنبه ۴ آبان ماه ۱۴۰۰ برگزار گردید.
گزارش کامل در ادامه خبر


 

 دعوت به شرکت در جلسه معارفه دانشجویان کارشناسی ارشد نو ورود دانشکده مهندسی صنایع گرایش لجستیک و زنجیره تامین

AWT IMAGE
۱۴۰۰/۸/۴ - دانشكده مهندسي صنايع
ضمن آرزوی سلامتی و تبریک قبولی، بدینوسیله به اطلاع دانشجویان عزیز کارشناسی ارشد ورودی ۱۴۰۰ می‌رساند که جلسه‌ای روز  چهارشنبه ۵ آبان ماه ۱۴۰۰ ساعت ۹:۰۰لغایت ۱۱:۰۰برای معارفه با این گروه دانشجویان و آشنایی با مقررات آموزشی برگزار می‌گردد.

۱۴۰۰/۸/۴ - دانشكده مهندسي عمران
همکار گرامی و استاد ارجمند جناب آقای دکتر مرتضی رئیسی دهکردی، با سلام و احترام؛ انتصاب شایسته‌ و مسرت‌بخش حضرت‌عالی را به عنوان معاون اداری، مالی و مدیریت منابع انسانی دانشگاه که محصول تدبیر مدبرانه و مدیریت کارگشایانه‌ی حضرت عالی درحوزه‌‌های اجرایی، آموزشی و پژوهشی کشور می‌باشد؛ مشفقانه و مشتاقانه تبریک عرض می‌نمایم. برای جناب‌عالی مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط  و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی دانشگاه تمنا دارد. محسن‌علی شایان‌فر - رئیس دانشکده مهندسی عمران


 

 دهمین جشنواره حرکت دانشگاه علم و صنعت ایران

۱۴۰۰/۸/۳ - معاونت فرهنگی و اجتماعی
دهمین جشنواره حرکت دانشگاه علم و صنعت ایران به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت ایران از دوشنبه ۲۶ مهرماه الی ۳ آبان ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.
گزارش کامل در ادامه خبر


 

 دعوت به شرکت در جلسه معارفه دانشجویان کارشناسی ارشد نو ورود دانشکده مهندسی صنایع

AWT IMAGE
۱۴۰۰/۸/۳ - دانشكده مهندسي صنايع
ضمن آرزوی سلامتی و تبریک قبولی، بدینوسیله به اطلاع دانشجویان عزیز کارشناسی ارشد ورودی ۱۴۰۰ می‌رساند که جلسه‌ای روز  دوشنبه ۱۰ آبان ماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۰ لغایت ۱۴:۳۰ برای معارفه با این گروه دانشجویان و آشنایی با مقررات آموزشی برگزار می‌گردد.

۱۴۰۰/۸/۳ - مرکز مشاوره دانشجویی
مرکز مشاوره معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت ایران، طرح های زیر را اجرا می کند: طرح پایش سلامت روان، طرح احوال پرسی و همدلی،  طرح احوال پرسی از والدین دانشجویان ورودی ۱۴۰۰


 

 قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی سال های 1398 و 1399

۱۴۰۰/۸/۲ - دانشكده مهندسي مواد و متالورژي
لطفا جهت ثبت نام و اخذ واحد در اسرع وقت تا تاریخ سه شنبه 4 آبانماه 1400 نسبت به تکمیل اطلاعات فرم پیوست اقدام نمائید و فرم تکمیل شده را به آدرس ذیل ارسال نمائید. M_shokohiiust.ac.ir  بدیهی است عواقب عدم تکمیل فرم زیر بر عهده شخص دانشجو می باشد .


 

 قابل توجه پذیرفته‌شدگان کارشناسی ارشد استعدادهای درخشان (بدون آزمون) ورودی ۱۴۰۰

۱۴۰۰/۸/۲ - مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه
به اطلاع پذیرفته‌شدگان کارشناسی ارشد استعدادهای درخشان (بدون آزمون) ورودی ۱۴۰۰ می‌رساند به محض اعلام اسامی از دفتر استعدادهای درخشان و بارگذاری آن در سامانه گلستان، پیامکی حاوی نام کاربری و گذرواژه ارسال خواهد شد تا به وسیله آن توسط دانشجو ثبت‌نام و سپس پذیرش صورت گیرد.

AWT IMAGE
۱۴۰۰/۸/۱​​​​​​​ - دانشكده مهندسي عمران
بدین‌وسیله به اطلاع می‌‌رساند جلسه مجازی معارفه‌ی دانشجویان نو ورود مقطع کارشناسی ورودی ۱۴۰۰ با حضور ریاست، معاونین و اساتید مشاور دانشکده مهندسی عمران، روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۰/۸/۳ ساعت ۱۳:۱۵ تشکیل می‌شود. لینک ورود به جلسه‌ به همراه کد اختصاصی در روز شنبه مورخ 1 آبان ماه از طریق ایمیل و پیامک اطلاع‌رسانی گردیده است. دانشجویان محترم با استفاده از لینک ارسالی و کد اختصاصی ورود، امکان ورود به جلسه را خواهند داشت.

۱۴۰۰/۸/۱ - مرکز مشاوره دانشجویی
کانون همیاران سلامت روان دانشگاه علم و صنعت، مسابقه کتابخوانی همراه با جوایز ارزنده برگزار می کند. تاریخ برگزاری مسابقه ۲۰ آبان ماه ساعت ۲۰ می باشد.

AWT IMAGE
۱۴۰۰/۸/۱ - دانشكده مهندسي عمران
نظر به انجام امور آموزشی مربوط به پذیرش و ثبت نام دانشجویان نو ورود مقطع کارشناسی ارشد در هفته آینده بدین‌وسیله به استحضار می‌رساند، کلاس‌های فشرده تحصیلات تکمیلی که قرار بود از اول آبان شروع گردد در هفته اول آبان تشکیل نشده و زمان شروع آن طبق دستورالعمل حوزه آموزش دانشگاه از ۸ آبان ماه می‌باشد.

۱۴۰۰/۸/۱ - دانشكده مهندسي صنايع
پس از تصمیم شورای مرکزی کانون دانش‌آموختگان و اساتید دانشکده مهندسی صنایع و پیرو تشکیل کمیته توسعه مهارت و سمینارها و گروه‌های مرتبط با آن تفاهم‌نامه همکاری آموزشی و پژوهشی بین کانون دانش‌آموختگان و اساتید و شرکت پژوهش آفرین فردا (پافکو) نهایی گردید که در تاریخ ۲۸ مهر ۱۴۰۰ با حضور دکتر علی اکبر رسولی مدیرعامل پافکو و دکتر علیرضا حاجی جباری دبیر کانون منعقد گردید. 

آرشیو خبرنامه اظهار نظر درموردخبرنامه عدم تمایل به دریافت خبرنامه