اطلاعیه شماره ۲- قابل توجه داوطلبین مصاحبه تخصصی دوره دکتری سال 1402

583

بسمه تعالی

بدینوسیله نکات مهم ذیل به اطلاع کلیه داوطلبان گرامی پذیرفته شده در مرحله اول آزمون دکتری مدیریت ، اقتصاد و مهندسی پیشرفت سال تحصیلی ۱402 این دانشگاه می‌رساند:

  • کلیه داوطلبین فرم تکمیل شده پیوست همراه با مستندات مرتبط را در سامانه گلستان دانشگاه، از 1402/03/03  لغایت 1402/03/10 بارگذاری نمایند.

( فرم اطلاعات آموزشی و پژوهشی)

آدرس سامانه :https://golestan.iust.ac.ir/Forms/AuthenticateUser/main.htm

نام کاربری: شماره داوطلبی +06100 (بدون فاصله)

گذرواژه : کدملی

( به‌عنوان مثال نام کاربری داوطلبی با شماره ۱۲۳۴۵۶ می‌شود: ۰۶100۱۲۳۴۵۶)

در صورت اعلام اینکه سامانه گلستان نام کاربری و گذرواژه را نمی‌پذیرد( فراموشی یا تغییر توسط خود داوطلب و …) می‌توانید گذرواژه را بازیابی نمایید.

  • جلسات مصاحبه‌ در روزهای یکشنبه 21 خرداد لغایت سه شنبه 23 خرداد ماه ۱۴۰2 برگزار خواهد شد. جدول زمانبندی دقیق مصاحبه برای هر داوطلب متعاقباً اعلام خواهد شد. 

 مدارک لازم جهت ارائه در سامانه دانشگاه (ارائه اصل مدرک در مراحل بعدی ضروری می‏‌باشد) :

  1. فرم اطلاعات آموزشی و پژوهشی داوطلبان ( لازم است داوطلبان ارجمند فرم مزبور را از سایت دریافت کرده و اطلاعات مربوطه را در این فرم تایپ نموده و سپس فرم تکمیل شده را به فرمت pdf در سایت بارگذاری کنند)
  2. تصویر کارت ملی و صفحه اول شناسنامه
  3. تصویر پرداخت الکترونیکی هزینه مصاحبه یا فیش واریزی / پرداخت مبلغ۱،۶۸۰،۰۰۰ (یک میلیون و ششصد و هشتاد) هزار ریال
  4. مستندات مربوط به فعالیت های پژوهشی (مقالات، کتب، اختراعات و …).لازم به توضیح است برای مقالات پذیرفته شده که هنوز چاپ نشده اند، ارائه نامه پذیرش الزامی است. همچنین فرم تکمیل شده تایید مستخرج از پایان‌نامه بودن مقالات ، برای مقالاتی که مستخرج از پایان نامه متقاضی می باشند، ضروری است.

در توضیح بند 4، ارائه مدارک زیر در سامانه الزامیست:

           الف) صفحه اول مقالات مجلات که به چاپ نهایی رسیده و کنفرانس های برگزار شده.(لطفا از بارگذاری مقالات ارسال شده برای داوری یا در مرحله بازنگری خودداری شود ) .

ب) تصویر جلد و شناسنامه کتاب های تالیف و ترجمه شده.

تصویر مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد (یا گواهی معدل برای دانشجویان ترم آخر کارشناسی ارشد) که معدل و تاریخ فارغ التحصیلی در آن ذکر شده باشد به همراه ریز نمرات (درصورتی که مدرک کارشناسی ناپیوسته باشد ارائه تصویر مدرک کاردانی نیز الزامی میباشد)

5.در مواردیکه ریز نمرات کارشناسی ارشد دارای نمره پایان‌نامه نمی‌باشد، ارسال صورتجلسه دفاع کارشناسی ارشد الزامی است.

6.تصویر مدرک زبان معتبر (TOEFL، TOLIMO، MSRT، IELTS) در صورت داشتن

7.گواهی معتبر مبنی بر داشتن شرایط استفاده از سهمیه قبول شده ( ویژه مربیان، رزمندگان و ایثارگران )

 

سایر ملاحظات:

۱- با توجه به زمان کوتاه برای ارزیابی مدارک داوطلبان،مهلت ثبت نام و ورود اطلاعات در سامانه تمدید نخواهد شد. بدیهی است عدم تکمیل فرم و ارسال موارد ذکر شده به منزله انصراف از شرکت در مصاحبه می‌باشد.

۲- صحت اطلاعات وارد شده در سامانه به عهده داوطلب می‌باشد و در صورتیکه در هر مرحله از فرایند پذیرش داوطلب و یا حتی پس از قبولی در دانشگاه مشخص گردد که اطلاعات وارد شده با اطلاعات واقعی مغایرت دارد مطابق با قوانین برخورد خواهد شد و پذیرش داوطلب لغو می گردد.

۳- زمانبندی دقیق مصاحبه‌ها که به صورت حضوری برگزار می‌شود نیز متعاقباً اعلام خواهد شد.

۴- لازم است تا دعوت‌شدگان به مصاحبه به صورت مستمر سایت دانشکده به نشانی pe.iust.ac.ir و سایت تحصیلات تکمیلی دانشگاه به نشانی pga.iust.ac.ir  را بررسی نموده تا در جریان آخرین اخبار و اطلاعیه­‌ها قرار گیرند.

  • در صورت داشتن هر گونه سوال با شماره 73228007 تماس بگیرید.

 

تحصیلات تکمیلی دانشکده  مدیریت ، اقتصاد و مهندسی پیشرفت

 

 

ارسال یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه با ما همراه هستید، متشکریم!

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این موضوع موافقید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید.. پذیرفتن ادامه

Privacy & Cookies Policy