امضای تفاهم نامه همکاری میان دانشکده و پژوهشکده مطالعات فناوری ریاست جمهوری

148
امضای تفاهم نامه همکاری میان دانشکده و پژوهشکده مطالعات فناوری ریاست جمهوری
در طی نشست مشترکی که میان هیئت رئیسه و جمعی از اساتید دانشکده مدیریت اقتصاد و مهندسی پیشرفت و هیئت رئیسه پژوهشکده مطالعات فناوری در روز دوشنبه 27 شهریور در محل دانشکده برگزار شد، زمینه های مختلف همکاری مورد بررسی قرار گرفت و در پایان تفاهم همکاری به امضای رئوسای دو مجموعه رسید.
هدف از این تفاهم‌نامه، ایجاد و گسترش زمینه‌ تشریک مساعی و همکاری‌های پژوهشی و آموزشي در زمینه سیاست‌گذاری و مدیریت علم، فناوری و نوآوری مي‌باشد. محورهای متعددی برای همکاری پیش بینی شده است از جمله تعریف و اجرای پروژه‌های پژوهشی مشترک و استفاده از دانشجویان تحصیلات تکمیلی دانشگاه به عنوان همکاران پژوهشی پروژه‌های پژوهشکده. اولویستهای موضوعی مندرج در تفاهم نامه عبارت است از الگوی ایرانی اسلامی پیشرفت ، توسعه صادرات دانش بنیان و دیپلماسی علم و فناوری، اقتصاد دیجیتال و اقتصاد دانش بنیان، حکمرانی (هوشمند، داده محور، مردم پایه و …)، کارآفرینی دانش بنیان و آینده پژوهی. این تفاهم نامه به امضای آقای دکتر محمدسعید جبل‌عاملی، رئیس دانشکده مدیریت، اقتصاد و مهندسی پیشرفت و آقای دکتر محمد خادمی کله‌لو، سرپرست پژوهشکده مطالعات فناوری رسید.
ارسال یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه با ما همراه هستید، متشکریم!

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این موضوع موافقید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید.. پذیرفتن ادامه

Privacy & Cookies Policy