دعوت به همکاری شرکت مهاب قدس

138

دانشجویان و دانش آموختگان گرامی :

باسلام ، شرکت مهندسي مشاور مهاب قدس به عنوان بزرگ‌ترين شرکت مهندسي مشاور ايران و يکي از ده شرکت برتر بين‌المللي در زمينه مديريت منابع آب و طرح‌هاي سد و نيروگاه، در نظر دارد تا براي تکميل کادر پرسنل خود در دفتر مرکزي و کارگاه‌ها از فارغ التحصيلان جوان و نخبه دانشگاه‌هاي برتر کشور در رشته‌هاي عمران، برق، مکانيک، صنايع، نقشه‌برداري، معدن، علوم اقتصادي و اجتماعي، مديريت بازرگاني، کامپيوتر و IT، حسابداري، مالي، حقوق و کارشناس اداری (با تخصص در زمينه بيمه تامين اجتماعي) دعوت به همکاري نمايد. علاقمندان به حضور در اين شرکت مي‌‎توانند جهت کسب اطلاعات بيشتر در خصوص جزئيات موقعيت‌های شغلی به سايت شرکت به آدرسwww.mahabghodss.com مراجعه کرده و رزومه‌هاي خود را به ايميل hr@mahabghodss.com  ارسال يا اقدام به ثبت مشخصات در وبسايت شرکت نمايند.

خواهشمند است کد عنوان شغلی حتما در موضوع و يا متنEmail  اشاره گردد. داوطلبان با نمره زبان6.5 IELTS و بالاتر، داراي اولويت مي‌باشند.

دفتر توسعه تعاملات دانشگاه با حوزه آب وزارت نیرو

ارسال یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه با ما همراه هستید، متشکریم!

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این موضوع موافقید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید.. پذیرفتن ادامه

Privacy & Cookies Policy