رویداد معارفه دانشجویان ورودی 1401 در رشته‌های مدیریت تکنولوژی، سیاست‌گذاری علم و فناوری و مدیریت کسب‌وکار

83

رویداد معارفه دانشجویان ورودی 1401 در رشته‌های مدیریت تکنولوژی، سیاست‌گذاری علم و فناوری و مدیریت کسب‌وکار در روز سه‌شنبه 10 آبان 1401 به میزبانی دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار گردید. در این رویداد در کنار دانشجویان نو ورود ارشد و دکتری مدیریت فناوری از دانشگاه‌های مختلف تهران، اساتید این رشته و جمعی از مدیران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مرکز تحقیقات سیاست علمی و سایر نهادهای مرتبط حضور داشتند.

به گزارش روابط عمومی انجمن مدیریت فناوری و نوآوری ایران در این رویداد، میترا امین‌لو، دبیر انجمن با تأکید بر اهمیت این رویداد سالانه در شبکه‌سازی و آشنایی دانشجویان با انجمن و جامعه آکادمیک و اکوسیستم نوآوری، بیان نمود که هیات مدیره انجمن به‌پاس همراهی مستمر جامعه مدیریت فناوری وظیفه خود دانست که همواره در کنار دانشجویان و جامعه دانشگاهی باشد.

انجمن مدیریت فناوری و نوآوری ایران

در این نشست دکتر سید سروش قاضی نوری، رئیس هیات مدیره انجمن ضمن اشاره به اهداف و برنامه‌های انجمن بر امید به‌عنوان اصلی‌ترین امری که دانشجویان در فضای دانشگاهی و کسب‌وکار نیاز دارند، تأکید نمودند.

در ادامه دکتر امیر ذاکری مدیر گروه مدیریت و مهندسی کسب‌وکار دانشگاه علم و صنعت ایران، به نیابت از رئیس دانشکده مدیریت، اقتصاد و مهندسی پیشرفت دانشگاه علم و صنعت ایران، ضمن خوشامدگویی به دانشجویان جدیدالورود، در خصوص سابقه دانشکده و رشته‌های آن و همچنین مزیت‌های دانشکده برای توسعه همکاری‌ها با انجمن و سایر دانشگاه‌ها، اطلاعاتی در اختیار دانشجویان قرار دادند.

انجمن مدیریت فناوری و نوآوری ایران

در این رویداد با دو رویکرد دانشگاهی و فضای علمی رشته و همچنین افق‌های پیش‌رو و فرصت‌های شغلی، اساتید و پیشکسوتان تجربیات و راهنمایی‌های خود را در اختیار دانشجویان قرار دادند. مهم‌ترین نکته آقای دکتر الیاسی معاون سیاست‌گذاری و هماهنگی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، فعالیت در محیط کسب‌وکار با تأکید بر شناخت یک حوزه فناوری و عمیق شدن در یک تخصص بود. در ادامه نشست تخصصی با حضور اساتید از دانشگاه‌های متنوع، خانم دکتر سحر کوثری و آقایان دکتر سید کمال طبائیان، دکتر جواد مشایخ و دکتر کیارش فرتاش و با راهبری خانم دکتر سوما رحمانی سابقه تاریخی رشته، تحولات و تجربیات ایشان با دانشجویان به اشتراک گذاشته شد.

در بخش اکوسیستم نوآوری، این رویداد میزبان آقای دکتر مجید قاسمی، مدیرعامل بانک پاسارگاد به‌عنوان یکی از پیشروان توسعه فناوری و نوآوری کشور بود و ضمن مرور اجمالی عملکرد مجموعه بانک پاسارگاد و تاریخچه راه‌اندازی آن، به تجربیات ناب و فرصت‌های پیش‌رو در حیطه‌های متنوع از معدن تا سلامت اشاره نمودند.

در ادامه نشست تخصصی با رویکرد اشتغال و با حضور آقایان دکتر حامد ساجدی، مدیرعامل شناسا، دکتر سعید شوال‌پور، مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری علم و صنعت، دکتر علی بنیادی، معاون طرح و توسعه بیمه مرکزی ایران، دکتر محمد نقی‌زاده، مدیر مرکز رشد و نوآوری دانشگاه علامه طباطبائی و با راهبری مهندس حامد نصیری برگزار و فرصت‌های پیش‌رو بازار کار و تجربیات اعضا به اشتراک گذاشته شد.

انجمن مدیریت فناوری و نوآوری ایران

 

ارسال یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه با ما همراه هستید، متشکریم!

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این موضوع موافقید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید.. پذیرفتن ادامه

Privacy & Cookies Policy