سیاست حریم خصوصی

دانشکده مدیریت، اقتصاد و مهندسی پیشرفت

دانشکده مدیریت، اقتصاد و مهندسی پیشرفت

نشانی وب‌سایت ما:

https://pe.iust.ac.ir

کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا؟

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم. همچنین از آدرس IP و رجیستر مرورگر کاربر برای تشخیص هرزنامه استفاده می شود.

رسانه

اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید، آپلود تصاویر نباید با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) همراه باشد. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

فرم‌های تماس

ما اطلاعات فرم تماس را که در هنگام مکاتبه با ما ارسال می شود، ذخیره می کنیم.

کوکی‌ها

اگر وارد وبسایت ما شوید و یا اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها استفاده شود. کوکی ها برای راحتی شما کمک می کنند که شما مجبور نباشید در زمان ثبت نظرات خود دوباره جزئیات خود را پر کنید. معمولا کوکی‌ها یک سال در سیستم شما باقی می مانند.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. این نوع کوکی معمولا بعد از یک روز منقضی می‌شود.

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدئوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. در این صورت رفتار سایت با کاربری شما دقیقا مشابه کاربری شما از وب سایت دیگر خواهد بود.

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم؟

اگر یک نظر را در وبسایت ما ثبت کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربری به آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

چه حقوقی بر روی داده‌هایتان دارید؟

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظری ثبت کرده اید، می‌توانید درخواست دریافت یک نسخه از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، داشته باشید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

داده‌های شما را به کجا ارسال می‌کنیم؟

ما اطلاعات شما را برای کسی ارسال نمی کنیم. توجه فرمایید که دیدگاه‌های ارسال شده توسط بازدیدکنندگان ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص هرزنامه خودکار بررسی شوند.

دانشکده مدیریت، اقتصاد و مهندسی پیشرفت

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این موضوع موافقید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید.. پذیرفتن ادامه

Privacy & Cookies Policy