معرفی کنفرانس حکمرانی متعالی و کنفرانس مهندسی و مدیریت فرآیندهای کسب و کار

55

چهارمین همایش ملی و دومین همایش بین‌المللی حکمرانی متعالی

معرفی چهارمین همایش ملی و دومین همایش بین‌المللی حکمرانی متعالی

حکمرانی استانی: چالش‌ها و الزامات

در امتداد همایش‌ گذشته مدرسه حکمرانی با موضوع «مردم و تحول حکمرانی» یکی از راهبردهای مهم تحول در حکمرانی تمرکززدایی ساختاری و واگذاری امور به مردم شناسایی شد. در همین راستا، امسال این موضوع به عنوان «حکمرانی استانی: چالش‌ها و الزامات» در قالب همایش استانی، ملی و بین‌المللی به بحث گذاشته می‌شود تا زوایای گوناگون آن مانند عدالت جغرافیایی، آمایش سرزمین، الزامات حقوقی، سیاسی و امنیتی مورد واکاوی قرار گیرد.

 امید است استقبال گسترده فعالان حوزه حکمرانی و نخبگان دانشگاهی علاوه بر برگزاری هرچه باشکوه‌تر همایش، بسترهای علمی و گفتمانی اصلاح ساختار حکمرانی کشور را فراهم نماید و گامی مؤثر در جهت تحقق حکمرانی استانی به‌شمار رود. پیشاپیش از تمامی حامیان، مسئولان، اساتید، پژوهشگران و علاقه‌مندان حوزه حکمرانی که ما را در برگزاری این همایش یاری می‌رسانند، کمال تشکر و قدردانی داریم.

کنفرانس دوم:

کنفرانس مهندسی و مدیریت فرآیندهای کسب و کار

کنفرانس مهندسی و مدیریت فرآیندهای کسب‌و‌کار (BPME – 2023) ، 20 و 21 اردیبهشت ماه 1402 به میزبانی دانشکده مهندسی صنایع و سیستم‌های دانشگاه تربیت مدرس و همکاری گروه مدیریت فرآیندهای کسب‌و‌کار هیرا، برگزار می شود.

ارسال یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه با ما همراه هستید، متشکریم!

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این موضوع موافقید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید.. پذیرفتن ادامه

Privacy & Cookies Policy