گزارش اولین مجمع کانون دانش‌آموختگان و اساتید دانشکده مدیریت، اقتصاد و مهندسی پیشرفت

160

اعضای اولین دوره شورای مرکزی اولین کانون مهندسی پیشرفت، انتخاب شدند

اولین مجمع کانون دانش‌آموختگان و اساتید دانشکده مدیریت، اقتصاد و مهندسی پیشرفت، دوشنبه، اول اسفند ۱۴۰۱ در محل سالن شهید شهبازی دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد.
در این جلسه که با حضور جمعی از اعضای هیات علمی دانشکده، نمایندگان انجمن دانش‌آموختگان و اساتید دانشگاه و همچنین جمعی از دانش‌آموختگان دانشکده برگزار گردید، ۷ عضو اصلی اولین دوره شورای مرکزی کانون مهندسی پیشرفت، انتخاب شدند.
زهره کاکایی، شهریار ضرابی الحسینی، مهیار واله شیوا، مسعود قربانزاده و سیدجواد حجازی، ۵ عضو اصلی شورای مرکزی از دانش‌آموختگان دانشکده و دکتر مهدی عبدالحمید و دکتر امیر ذاکری، ۲ عضو اصلی شورای مرکزی از اعضای هیات علمی دانشکده انتخاب شدند.
همچنین فرزاد دادرس و مرتضی عباسی تشیزی، به عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند.
مهدی خلیلی، به عنوان بازرس اصلی و سید مهدی هاشمی، به عنوان بارزس علی‌البدل نیز از سوی اعضای مجمع، انتخاب شدند.
گفتنی است قبل از برگزاری انتخابات، مهندس حسن قاسمیه، دبیر کمیته کانون‌های انجمن دانش‌آموختگان و مهندس مجتبی چنارانی، دبیر کمیته تشکیلات انجمن دانش‌آموختگان توضیحاتی در خصوص روند کاری انجمن، عضویت و موضوعات مرتبط با انتخابات بیان نمودند.
لازم به ذکر است، دانشکده مدیریت، اقتصاد و مهندسی پیشرفت دانشگاه علم و صنعت ایران از شروع فعالیت تاکنون، بیش از ۲ هزار نفر دانش‌آموخته داشته است.

ارسال یک نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه با ما همراه هستید، متشکریم!

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه شما استفاده می کند. ما فرض می‌کنیم که شما با این موضوع موافقید، اما در صورت تمایل می‌توانید انصراف دهید.. پذیرفتن ادامه

Privacy & Cookies Policy