اطلاعیه پذیرش در مقطع دکتری تخصصی

 | تاریخ ارسال: 1399/6/26 | 
بسمه تعالی
قابل توجه متقاضیان محترم پذیرش در مقطع دکتری تخصصی دانشکده مدیریت، اقتصاد و مهندسی پیشرفت
لطفآ کلیه مستندات و مدارک آموزشی پژوهشی را به ترتیب زیر تهیه و در سیستم گلستان دانشگاه علم و صنعت تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه مورخ ۹۹/۰۶/۳۰ بارگذاری نمائید.
خواهشمند است به نکات ذیل توجه فرمایید :
  • پس از اعلام نتایج آزمون توسط سازمان سنجش آموزش کشور، متقاضیان معرفی شده به این دانشکده جهت ارزیابی تخصصی می بایست کلیه مدارک و مستندات خود را به همراه تکمیل فرم مشخصات و گرایش مورد نظر جهت مصاحبه، از تاریخ ۹۹/۰۶/۲۹ (بعدازظهر) حداکثر تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه مورخ ۹۹/۰۶/۳۰ از طریق سیستم گلستان (golestan.iust.ac.ir) وارد نمایند.
​​​​​
توجه: لطفا این راهنمای کلی را که به همت مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه تهیه شده است، مشاهده فرمایید، میزان و چگونگی پرداخت هزینه در این اطلاعیه آمده است:
  • با توجه به زمان کوتاه برای ارزیابی مدارک داوطلبان، مهلت ثبت نام و ورود اطلاعات در سامانه تمدید نخواهد شد. بدیهی است عدم تکمیل فرم و ارسال موارد ذکر شده به منزله انصراف از شرکت در مصاحبه میباشد.
  • صحت اطلاعات وارد شده در سامانه به عهده داوطلب می باشد و در صورتیکه در هر مرحله از فرایندِ پذیرشِ داوطلب و یا حتی پس از قبولی در دانشگاه مشخص گردد که اطلاعات وارد شده با اطلاعات واقعی مغایرت دارد مطابق با قوانین برخورد خواهد شد و پذیرش داوطلب لغو می گردد.
  • هر داوطلب بایستی صرف نظر از نوع ورود (روزانه، نوبت دوم و پردیس دانشگاهی) هزینه جداگانه ای برای ثبت نام در هر گرایش پرداخت نماید.
  • لازم به ذکر است  از ۱۰۰ امتیاز کل، ۵۰ نمره مربوط به آزمون متمرکز، ۳۰ نمره مربوط به مصاحبه،  ۱۰ نمره مربوط به سوابق آموزشی و ۱۰ نمره مربوط به سوابق پژوهشی داوطلب میباشد، جزئیات امتیازدهی را از فایل پیوست دانلود نمایید. فایل پیوست شیوه نامه امتیازدهی دوره دکتری تخصصی
زمانبندی حضور برای مصاحبه مجازی داوطلبان:
توضیح مهم: پس از پایان مهلت درج اطلاعات در سامانه، زمانبندی دقیق مصاحبه مجازی برای هر فرد، از طریق سایت دانشکده، به اطلاع متقاضیان خواهد رسید. 
  • متقاضیان رشته ی مدیریت تکنولوژی-مدیریت نوآوری، دوره های روزانه، نوبت دوم و پردیس دانشگاهی، روز سه شنبه،چهارشنبه و پنج شنبه، ۲،۱ و ۳ مهر ماه سال جاری، ساعت ۸ الی ۱۶
  • متقاضیان رشته ی سیاستگذاری علم و فناوری، دوره های روزانه، نوبت دوم و پردیس دانشگاهی، روز سه شنبه،چهارشنبه و پنج شنبه، ۹،۸ و ۱۰ مهر ماه سال جاری، ساعت ۸ الی ۱۶
مدارک مورد نیاز مرحله دوم آزمون نیمه‌متمرکز دکتری سال ۹۹ (ارسال به صورت بارگذاری از طریق سیستم گلستان)
۱- مدرک کارشناسی (آن دسته از داوطلبان که فارغ‌التحصیل دوره کارشناسی ناپیوسته می‌باشند، علاوه بر مدرک کارشناسی ناپیوسته می‌بایست مدرک کاردانی را نیز ارسال نمایند).
۲- مدرک کارشناسی ارشد (آن دسته از دانشجویان سال آخر که حداکثر تا تاریخ ۹۹/۷/۳۰ در مقطع کارشناسی ارشد فارغ‌التحصیل خواهند شد، می‌بایست اصل گواهی تائید شده توسط دانشگاه محل تحصیل مربوط به معدل واحدهای گذرانده تا تاریخ ۹۸/۱۱/۳۰ را ارسال نمایند).
۳- دانشجویانی که دفاع از پایان‌نامه کارشناسی ارشد خود را انجام داده ولی هنوز موفق به تسویه حساب نشده‌اند، گواهی مبنی بر دفاع و با ذکر معدل را ارسال نمایند.
۴- فایل PDF پایان‌نامه‌ کارشناسی در صورت امکان
۵- فایل PDF پایان‌نامه‌ کارشناسی ارشد
۶- ریز نمرات دوره کاشناسی و کارشناسی ارشد
۷- مدارک زبان (IELTS, MSRT, TOLIMO, TOEFL) در صورت داشتن
۸- مقالات ISI، علمی و پژوهشی، کنفرانس‌ها
۹- مربیان دانشگاه‌ها باید گواهی مبنی بر عضو هیأت علمی رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی وزارت متبوع را ارائه نمایند. مربیان دانشگاه آزاد اسلامی باید معرفی‌نامه صادره از سوی مرکز جذب و امور هیات علمی آن دانشگاه را نیز بارگذاری نمایند.
۱۰- کارت ملی و صفحه اول شناسنامه
۱۱- ارائه مدارک ایثارگری
۱۲- پرداخت مبلغ ۱،۲۰۰،۰۰۰ (یک میلیون و دویست) هزار ریال بابت هر جلسه مصاحبه جداگانه

دفعات مشاهده: 1963 بار   |   دفعات چاپ: 202 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر